28.11.2022 Wetter Ostsee

 День єднання- державне свято в Україні, що започатковане 16 лютого 2022 року. Воно встановлено з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості  в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно- пропагандистського, морально- психологічного тиску на суспільну свідомість. Працівники ЗДО "Ромашка"  разом з  вихованцями долучилися до даного свята та провели ряд  заходів спрямованих на посилення патріотичного духу в закладі дошкільної освіти.

Детальніше: День єднання

                                                               Жарти, музика і сміх,

                                                               Подаруночки для всіх.

                                                               І ялиночка аж сяє,

                                                               З святом нас усіх  вітає!

                                                               Хай іскриться сніг- сніжок,

                                                               Розв'яжи дідусь мішок!

                                                               Хай радіє дітвора

                                                               Від двора і до двора!

Детальніше: Новорічні ранки 2022

 Андріївські вечорниці- це вечір цікавих історій, ворожіння, бешкетування і звичайно ж відлуння щасливого сміху. Діти старшої грпи "Веселка" пригадали свято Калити наповнивши його   традиціями, позитивними емоціями та українським колоритом.

Детальніше: Вечорниці 2021

 Сьогодні, як ніколи підвищується роль освіти у підготовці дітей до життя, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Тому в закладі дошкільної освіти "Ромашка" села Моквин було організовано тиждень безпеки дитини. З вихованцями проводилися різноманітні заходи, основною метою яких було формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, популяризація основних правил поведінки з незнайомими людьми, розвиток  життєвих навичок , що мають ключове значення для безпеки дитини.

Детальніше: Тиждень безпеки дитини  в ЗДО "Ромашка" села Моквин

 Весело та цікаво проходило свято осені в середній  групі "Краплинка" . Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювалися у казкових героїв, декламували вірші, брали активну участь під час ігор.

Детальніше: Свято осені у групі "Краплинка"

13 жовтня у ЗДО "Ромашка" села Моквин відзначали День Українського козацтва. У затишному колі дітей старшої групи "Калинка", вихователів, працівників закладу пройшло музичне свято-квест "Як козаки скарб шукали". Вихованці взяли участь у козацьких розвагах, здолали безліч перешкод у пошуках скарбів.  На святі панував позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатилися національно-патріотичним духом.

Детальніше: День Українського Козацтва

Авторизація

Авторські права 2014 року @ ДНЗ "Ромашка" с.Моквин, Рівненська область.