27.02.2024 Wetter Ostsee

 Дарувати посмішку дітям- одне з головних завдань в теперішній час. Новорічні свята у закладі дошкільної освіти- це позитивні емоції та радісні обличчя дошкільнят. Нехай же наступний рік принесе багато радісних моментів для наших вихованціві нехай , якнайшвидше прийде омріяна всіма ПЕРЕМОГА !!!

Детальніше: Різдяно-новорічні свята  2023 року

 У закладі дошкльної освіти "Ромашка" села Моквин була проведена благодійна акція до Дня ЗСУ "Подарунок солдату", до якої долучилися вихованці закладу, батьки та колектив ЗДО. Під час акції дошкільнята виготовили  обереги нашим захисникам, батьки принесли речі іпредмети першої необхідності, засоби гігієни, ліки,солодощі,чай, каву, шкарпетки. Колектив зібрав кошти у сумі 5700 грн.

 

 

Детальніше: Акція до Дня ЗСУ

 З нагоди Дня української хустки в нашому закладі відбувся флешмоб "Хустку одягаю. Перемогу закликаю". Сьогодні ми об'єднуємося, щоб вшанувати красу та символіку української хустки, яка стала не лише елементом стилю, а й символом нашої національної гордост та єднання!

Детальніше: День української хустки 2023року

 Наш заклад отримав матеріали для розвитку дітей "Нумо відкривай та розвивай". Вони будуть використані для організації дозвілля дошкільнят під час перебування в укритті та проведення занять. Дякуємо  щиро за надані набори представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні!

Детальніше: "Нумо відкривай та розвивай"

 Працівники закладу дошкільної освіти ""Ромашка села Моквин надали допомогу воїну-захиснику, земляку Івану Сенюку, який боронить нашу землю від рашистської нечисті з перших днів війни. Це предмети першої необхідності, гігієни, малюнки та обереги дошкільнят.

Детальніше: Зустріч із воїном-захисником України

 

                                                 Нині осінь нас чарує,

                                                 Неповторна, чарівна,

                                                 Різні барви нам дарує

                                                 І дивує нас вона.

Виглядає та казково

Восени і парк і гай,

Розмаїттям кольоровим

Прикрашає рідний край!!!

 

Детальніше:  Свято "Осінній телеканал"

 Розмаїття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілили в чудове осіннє свято у середній групі "Краплинка". Діти отримали неабияке задоволення від приходу Осені-чарівниці та пані Негоди, що подарували малятам безліч позитивних емоцій та гарний настрій.

Детальніше: Свято "Пані осінь в гості просить"

Авторизація

Авторські права 2014 року @ ДНЗ "Ромашка" с.Моквин, Рівненська область.