02.10.2023 Wetter Ostsee

 Інформація щодо протидії зростанню кількості шахрайств, пов'язаних зі здійсненням фінансових операцій через Інтернет, шахрайськими повідомленнями, інтернет-жебрацтвом, шахрайством з надзвичайною ситуацією.

Детальніше: Протидія злочинності

https://mriya.social

Платформа, яка являється виробником проєктів за підтримки Кіберполіції України та волонтерів. Вони разом із небайдужими громадянами з 24.02.2022 року перетворили проєкт "Мрія" у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. 

MRIYA об'єднує  під одним ім'ям всі напрямки нашої діяльності, особливо створених під час війни!

 

 

 Сьогодні в нашому закладі, ЗДО "Ромашка" села Моквин, відбулася зустріч з односельчанином, захисником України Миколою Семеновичем, який прибув у відпустку з Донецького напрямку. Під час цієї зустрічі воїну були передані кошти для потреб його частини, які зібрані в процесі благодійної акції "Святий Миколай, Україні допомагай" у сумі 10000 гривень. Микола щиро подякував за підтримку і  передав побажання побратимів починати ранок з молитви за збереження життя наших захисників, за Україну.

Детальніше: Зустріч з військовим

  День Святого Миколая українські діти завжди чекають з нетерпінням. Тому, в цей день в ЗДО "Ромашка" села Моквин відбулося театралізоване дійство під назвою "Святий Миколай , Україні допомагай", яке підготували педагогчний колектив та вихованці двох старших груп. Під час свята діти отримали солодкі подарунки від Миколая.  По закінченні дійства зібрано кошти на допомогу ЗСУ в сумі 9450 гривень. Всі вони будуть передані на потреби наших воїнів.

Детальніше: Святий Миколай, Україні допомагай

 Заклад дошкільної освіти ясла-садок "Ромашка" села Моквин вітає всіх доблесних  захисників та захисниць   з Днем Збройних сил України.

Детальніше: Козацька слава

Ми є діти українські, 

Український славний рід.

Дбаймо, щоб про нас маленьких

Добра слава йшла у світ.

Бо козацького ми роду,

Славних предків діти,

І в садочку ми вчимося

 Рідний край любити.

Детальніше: Козацькі забави 2022

Авторизація

Авторські права 2014 року @ ДНЗ "Ромашка" с.Моквин, Рівненська область.