17.01.2022 Wetter Ostsee

 Андріївські вечорниці- це вечір цікавих історій, ворожіння, бешкетування і звичайно ж відлуння щасливого сміху. Діти старшої грпи "Веселка" пригадали свято Калити наповнивши його   традиціями, позитивними емоціями та українським колоритом.

Детальніше: Вечорниці 2021

 Сьогодні, як ніколи підвищується роль освіти у підготовці дітей до життя, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Тому в закладі дошкільної освіти "Ромашка" села Моквин було організовано тиждень безпеки дитини. З вихованцями проводилися різноманітні заходи, основною метою яких було формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, популяризація основних правил поведінки з незнайомими людьми, розвиток  життєвих навичок , що мають ключове значення для безпеки дитини.

Детальніше: Тиждень безпеки дитини  в ЗДО "Ромашка" села Моквин

 Весело та цікаво проходило свято осені в середній  групі "Краплинка" . Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювалися у казкових героїв, декламували вірші, брали активну участь під час ігор.

Детальніше: Свято осені у групі "Краплинка"

13 жовтня у ЗДО "Ромашка" села Моквин відзначали День Українського козацтва. У затишному колі дітей старшої групи "Калинка", вихователів, працівників закладу пройшло музичне свято-квест "Як козаки скарб шукали". Вихованці взяли участь у козацьких розвагах, здолали безліч перешкод у пошуках скарбів.  На святі панував позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатилися національно-патріотичним духом.

Детальніше: День Українського Козацтва

 В рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності дитини з 19 по 23 квітня 2021 року було проведено ознайомлення малят з небезпекою гри з вогнем, професією лікаря та медичної сестри, закріплення знань того , що не можна брати самостійно до рук лікарських засобів, узагальнили правила поведінки з різними побутовими предметами вдома. Цікавою та пізнавальною для  дітей була зустріч з працівниками пожежної частини,котрі продемонстрували гасіння пожежі, своє спорядження, дали малятам приміряти пожежні каски.

Детальніше: Тематичний тиждень безпеки дитини

19 лютого Україна відзначає День Державного Герба, а 21 лютого Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди в дошкільному закладі були проведені заняття в середній та старших групах. Діти закріпили знання про Тризуб, як символ прагнення нашого народу до волі, незалежності та процвітання. Також вони декламували вірші українських поетів, співали пісень, грали народні ігри. Метою даних заходів було розкрити красу української мови, її багатство, викликати у дітей любов до рідної Батьківщини.

Детальніше: День  Державного Герба України та рідної мови в ДНЗ "Ромашка"

Святом цим зігріті ми

З давнини й донині.

Відзначають Стрітення

Так по Україні:

Свята кращого нема-

Стрілись Літо і Зима!

Детальніше: Розвага для дітей старшого дошкільного віку "Стрітення"

Авторизація

Авторські права 2014 року @ ДНЗ "Ромашка" с.Моквин, Рівненська область.