16.04.2024 Wetter Ostsee
Все починалося так ...
 
26 лютого 1991 рок у селі Моквин, на вулиці Шевченка, 19А, відкрився ясла-садок "Ромашка". Будівництво  дитячого садка було розпочате у 1989 році колгоспом ім. Кірова села Моквин. Площа приміщення- 1498 квадратних метрів. Розрахований на 140 місць. Функціонує 6 вікових груп. Спочатку дитячий садок перебував у власності колгоспу ім. Кірова. Згодом після відкриття, був переданий у підпорядкування Моквинської сільської ради.
 
За 32 роки свого існування дошкільний заклад пережив багато випробувань. Через скорочення чисельності дітей, зменшення кількості груп, з 6-ти до 2-ох, чотири роки був у статусі сезонного. З приходом голубого палива у 2003 році заклад почав розвиватися. Кількість груп збільшилася, із сезонного перейшов працювати цілорічно. Колектив дошкільної установи доклав максимум зусиль, щоб зробити внутрішній інтер'єр приміщень сучасним, комфортним для перебування дітей.
У 2020 році, після створення в Березнівському районі громад, заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Ромашка" був переданий на баланс Березнівської міської ради. На даний час у закладі функціонує 6 груп. Відвідує установу 103 дитини. Чисельність працівників складає 33,1 штатних одиниць.
Незмінним керівником закладу дошкільної освіти "Ромашка" є Зайко Галина Василівна.

Авторизація

Авторські права 2014 року @ ДНЗ "Ромашка" с.Моквин, Рівненська область.