27.07.2021 Wetter Ostsee

23 березня  у Моквинському ДНЗ ясла-садок «Ромашка» відбулося  ІІ засідання методичне об’єднання вихователів та музичних керівників на тему «Здійснення індивідуального підходу до дітей у процесі навчально-пізнавальної діяльності в умовах ДНЗ»

Метою засідання було розкриття сутності проблеми, ступеня її впливу на результативність освітньо-виховного процесу, а також ознайомлення з досвідом роботи вихователів ДНЗ з визначеної теми.

З метою ознайомлення присутніх з ДНЗ «Ромашка» вихователь-методист закладу Козлова Ганна Вікторівна запропонувала до перегляду слайд-презентацію з досвіду роботи педагогічного колективу. Після чого завідувач ДНЗ Зайко Галина Василівна провела експрес-огляд розвивального простору дошкільних груп та огляд виставки творчих робіт вихованців «Недалечко червоне яєчко…».

Після огляду учасників методичного об’єднання було запрошено на перегляд заняття з розвитку мовлення  з елементами дослідницької діяльності «Мультяшні смішарики»,  яке підготувала вихователь старшої групи Карповець Олена Петрівна. Протягом заняття педагог продемонструвала особливості індивідуального підходу до дітей під час заняття.

Також присутні переглянули музичний вернісаж «У серці кожної дитини – Україна і мама єдині», який підготувала музичний керівник ДНЗ «Ромашка».

В рамках  теоретичного модуля  методист районного методичного кабінету Житковська Ганна Тохилівна ознайомила  членів МО з листами МОНУ .

Галайчук Алла Адамівна, музичний керівник ДНЗ «Теремок» м. Березне відзвітувалась перед присутніми щодо власної атестації.

Гарбар Тетяна Андріївна, вихователь ДНЗ «Ромашка» м. Березне ознайомила присутніх з власним досвідом роботи.

Вихователь-методист Моквинського ДНЗ «Ромашка» ознайомила присутніх з рефлексивною програмою професійного антивигорання.

На закінчення засідання Житковська Г. Т підвела підсумки МО та сформувала методичні рекомендації щодо теми засідання.

Авторизація

Авторські права 2014 року @ ДНЗ "Ромашка" с.Моквин, Рівненська область.